prezent na komunię dla chłopca

Prezenty komunijne

Posted On
Posted By Daniel

Jest wiele pomysłów na prezent na komunię dla chłopaka, ale nigdy nie zwiedzie dobra książka. Poniżej są wybrane specjalnie na prezent na komunię dla chłopaka, książki, które spodobają się każdemu. 

Among Us. Zdrajca między nami- Laura Liviere

Praca astronauty V. jest bardzo spokojna, i nic z pozoru się w niej nie dzieje. Astronauta V. robi wszystko, co w jego obowiązkach, je posiłki z drużyną, weryfikuję instalację elektryczną, czyści filtry tlenowe, reguluję teleskopy. Prawdziwy koszmar zaczyna się dopiero kiedy to na pokładzie statku, w ambulatorium, i w polu siłowym, zostaje zamordowanych dwoje astronautów. Zdrajca wcisnął się w załogę, ma w swoich planach wiele kłamstw i intryg, atakuje w najmniej oczekiwanym momencie, a co najgorsze planuję kolejne morderstwa. Sytuacja pogarsza się z minuty na minutę, i staje się ona nieprzewidywalna. W książce “Among us. Zdrajca między nami” młody czytelnik może zanurzyć się w wiele przygód, prosto z międzynarodowego statku kosmicznego. 

Szpieg, szmaragd i brukselskie koronki. Mazurscy w podróży-  Agnieszka Stelmaszyk

Rodzinna wycieczka pełna niespodzianek? Porywająca przygoda i prawdziwy detektyw? Tak, Mazurzy rozpoczynają kolejne wakacje! Miła, nieco szalona rodzina na czele z Jędrkiem, jego rodzice, babcia i kuzynka Marcela znów wyruszają na przygodę. W piątej mazurskiej przygodzie Szpiegów, Szmaragdów i Brukselskiej Koronki Agnieszki Stelmaszyk, cały zespół ponownie spróbuje przeżyć wspaniałe wakacje. Przeżyj niesamowite wydarzenia po drodze, aż dotrzesz do miejsc, w których nigdy wcześniej nie byłeś. Tradycyjnie wpadają w kłopoty, bo to jest ich specjalność. Gdzie pójdą tym razem? Kto spróbuje pokrzyżować ich plany? Jaką rolę w podróży odegra energiczna i szalona babcia? To się stanie! Seria książek Agnieszki Stelmaszyk Mazurki w podróży opisuje letni wyjazd niezwykłej rodziny: nastolatka Jędrka, jego rodziców, kuzyna i babci.

Related Post